Vecums: 20
Studē: LU, Ekonomiku
Izvēlētais galamērķis: Havaju salas, Oahu

1. 
Kāpēc izlēmi piedalīties Work & Travel programmā?
Man ļoti patīk ceļot un vienmēr ir bijusi vēlme iepazīt citas valstis ne tikai kā tūristam, bet arī kā vietējam un uzzinot, ka programma ilgst visu vasaru sapratu, ka man šī iespēja ir noteikti jāizmanto.

2. Kas bija galvenie šķēršļi, ko vajadzēja pārvarēt, lai nokļūtu ASV, un kā Tu tos pārvarēji?

Kā galveno šķērsli uzskatīju sesiju universitātē, bet pēc programmas prezentācijas noskaidroju, ka ar pasniedzējiem var sarunāt paātrināto sesiju un tā maija pēdējā nedēļā es noliku visus eksāmenus un varēju doties uz ASV ar mierīgu sirdi, ka man nav neviena parāda. Protams, sesijas nedēļa bija diezgan traka un saspringta, bet ja kaut ko ļoti vēlas, nekas nav neiespējams!

3.Par ko Tu strādāji un, ko šī pieredze Tev deva?
 
Vasarā strādāju divos darbos. Pirmais bija bikini/apģērbu veikalā. Tajā darbs man ļoti patika, lai gan arī dažreiz tas nebija viegls, jo man bija ļoti prasīga menedžere, bet varu teikt tikai paldies par to, jo viņa man iemācīja izkāpt ārā no savas komforta zonas, kas, manuprāt, ir svarīgi, ja vēlies sasniegt kādu mērķi. Pieredzēju arī trakās amerikāņu izpārdošanas, kad pie mana veikala stāvēja apmēram 100 cilvēku gara rinda. Tās bija divas trakākās, bet noteikti labākās dienas šajā darbā.
Otrs bija baristas darbs kafejnīcā Mr. Tea Cafe. Man ļoti paveicās gan ar priekšnieku, gan ar kolēģiem, viņi bija ļoti forši cilvēki. Strādājot es noteikti nostiprināju savas angļu valodas zināšanas, kā arī iemācījos vairāk plānot savu laiku.

4. Kas bija Tavs spilgtākais vasaras notikums?

Tādu notikumu bija ļoti daudz, bet visspilgtākais un arī skaistākais noteikti bija saullēkta sagaidīšana Koko head kalna virsotnē. Ceļu uz to uzsākām ap četriem no rīta, kad visapkārt bija vēl tumšs. Tā arī bija mana pēdējā diena Havaju salās. Vērojot kā saule lēni ceļas augšup, pārdomāju visu piedzīvoto un es nespēju noticēt tam, ka vasara ir paskrējusi kā viens mirklis.

5. Ar ko atšķiras pagājusī vasara ASV no iepriekšējām vasarām?
No citām vasarām tā atšķīrās ar to, ka katra diena bija aizpildīta un nekad nebija garlaicīgi. Es to atceros, kā visjautrāko, saulaināko un notikumiem bagātāko vasaru!

1

6. Kā dalība programmā mainīja Tavu dzīvi?
Aizceļojot uz otru pasaules malu, esmu sapratusi, ka pasaule patiesībā ir ļoti maza un ka nekas nav neaizsniedzams . Vajag tikai gribēt un darīt un viss notiks, viss piepildīsies!

7. pēc Tu ieteiktu citiem saviem vienaudžiem piedalīties šajā programmā?
Šī ir lieliska iespēja redzēt un piedzīvot to, kā tas ir dzīvot citā valstī, citā kultūrā. Tas būs ceļojums vasaras garumā, kuru jūs nekad neaizmirsīsiet! Pēc savas vasaras varu teikt, ka esmu ieguvusi ļoti vērtīgu pieredzi, izzinājusi sevi, iepazinusi fantastiskus cilvēkus, kuri ir kļuvuši par maniem draugiem un nevar aizmirst arī par neskaitāmajiem piedzīvojumiem, kuri notika katru dienu!