Vecums: 22
Studē: RTU, Informāciju tehnoloģijas
Izvēlētais galamērķis: Havaju salas, Oahu

 1. Kāpēc izlēmi piedalīties Work & Travel programmā?
  Tapēc, ka šajā programmā piedalījos jau pagājušajā vasarā un man bija labas atmiņas, kuras vēlējos uzlabot. Kā arī, atstāju Havaju salās neredzētas vietas un neizstaigātas takas.
 2. Kas bija galvenie šķēršļi, ko vajadzēja pārvarēt, lai nokļūtu ASV, un kā Tu tos pārvarēji?
  Visticamākais, ka augstskolas kursa priekšlaicīga pabeigšana, kas ietver sesijas pabeigšanu aptuveni vairāk kā mēnesi pirms pārējiem. Kā vienmēr pierādās, ja cilvēks dara, tad viņš var paveikt ļoti daudz. Tā bija arī manā gadījumā. Paspēju visu laikā un nepāspēju ne attapties, kad biju jau ceļā.
 3. Par ko Tu strādāji un, ko šī pieredze Tev deva?
  Šajā vasarā strādāju par Drahma pavāru Ķīniešu resturānā- P.F.Changs. Tā īstenībā bija ļoti liela veiksme, ka tiku šajā darbavietā, jo parastā varintā šo darbavietu piedāvā jau esošajiem darbiniekiem ar pieredzi restorānā. Taču, kā izrādījās, restorāna īpašnieka māte bija Lietuviete, kas man deva iespēju vairāk parunāties ar restorāna menedžeri, kurš mani arī pieņēma darbā. Tā bija lieliska pieredze kopā ar lieliskiem darba kolēģiem, ko es nekad neaizmirsīšu!
 4. Kas bija Tavs spilgtākais vasaras notikums?
  Mans spilgtākais notikums laikam būs ceļojums uz Big Island (Hawaii), kur ar izīrēto auto apbraucām lielo salu. Un kulminācija šim ceļojumam bija uzbraukšana Manua Kea virsotnē tieši saulrieta laikā, kas paceļās virs mākoņiem un ir ~4200m augstumā virs jūras līmeņa. Kā arī noteikti jāpiemin Makapuu-Tom Tom taka, kas bija neaizmirstamākais moments uz Oahu salas.
 5. Ar ko atšķiras pagājusī vasara ASV no iepriekšējām vasarām?
  Galvenokārt ar apkārtējo vidi, cilvēkiem, kutūru, dabu. Tas ļauj uz vasaru izrauties no pierastās dzīves Latvijā un ļaut pamēģināt ko jaunu. Satikt jaunus draugus otrā pasaules malā, un tiek dota iespeja paskatīties, kā cilvēki dzīvo citur. Tas vienlaicīgi tevi pilnveido un iedod to maziņo starta izrāvienu pār citiem.
 6. Kā dalība programmā mainīja Tavu dzīvi?
  Noteikti uz labo pusi. Esmu nosvērtāks, mērķtiecīgāks un jūtos komfortabli jebkurā situācijā. Gatavs uzņemties atbildību un rīkoties attiecīgi. Īsumā varu teikt, ka esmu gatavs tam, ko dzīve man piespēlēs.
 7. Kāpēc Tu ieteiktu citiem saviem vienaudžiem piedalīties šajā programmā?
  Es to ieteiktu ikvienam, jo kamēr esam jauni un studējam, šis ir vislabākais veids, kā, mums studentiem, iegūt tik ļoti vērtīgo dzīves pieredzi. Arī darba devēji spēs novērtēt jūsu apņēmību un nevienam vien, tas var palīdzēt pakāpties virs pārējiem konkurentiem darba tirgū. Un es varu garantēt, ka šīs vasaras laikā jūs iegūsiet lietderīgu pieredzi, ko jūs 100% izmantosiet savas turpmākās dzīves laikā. Vai tas nav tā vērts?