Vecums: 24 Studē: LU, Starptautiskās attiecības
Izvēlētais galamērķis: Losandželosa, Kalifornija

Kāpēc izlēmi piedalīties Work & Travel USA programmā?
ASV man  vienmēr ir bijusi sapņu zeme, un jau kopš bērnības bija apņēmusies piepildīt šo sapni. Pēc StudentTour rīkotās prezentācijas man kļuva skaidrs, ko es darīšu vasarā.  Tā nu sanāca, ka, pateicoties StudentTour sniegtajai iespējai, es devos uz ASV, Kaliforniju izsapņot savu „American dream”.

 1. Kas bija galvenie šķēršļi, ko vajadzēja pārvarēt, lai nokļūtu ASV, un kā Tu tos pārvarēji?
  Protams, pirmais un visnopietnākais šķērslis bija finanses. Bet „savelkot jostu” ciešāk šī problēma atrisinājās un nepieciešamais naudas daudzums kontā tika iekrāts. Otra, ne mazāk svarīga problēma bija studijas un ar tām saistītās blakus lietas – eksāmeni, noslēguma darbi. Pēc pasniedzēju informēšanas un situācijas izklāsta tika rasts kopsaucējs, tas ir, eksāmeni tika nokārtoti pirms tiem paredzētā laika. Trešā lieta bija iekšējā nedrošība un bailes, kā tad būs, ka viena pati došos otrpus okeānam, bet, apsverot visus plusus un mīnusus, šaubas izgaisa un arī šī problēma vairs nebija būtiska.
 2. Par ko Tu strādāji un, ko šī pieredze Tev deva? Būdama ASV, precīzāk, saulanajā Kalifornijā, es strādāju Disnejlendā, pārdodot suvenīrus.  Lielākais ieguvums bija pieredze, kas radās katru dienu iepazīstot arvien jaunus cilvēkus no visām pasaules malām. Multikulturālā vide ļāva izkopt angļu valodu, un atcerēties sen aizmirsto spāņu valodu.
 3. Kas bija Tavs spilgtākais vasaras notikums?
  Man visa vasara bija viens liels un spilgts notikums. Pat grūti izcelt tikai vienu, bet tomēr, laikam vispilgtākais piedzīvojums bija brauciens uz Lielo Kanjonu. Tagad es saprotu, kāpēc valda uzskats, ka tā ir viena no top vietām, ko jāapskata mūža laikā. Braucieni gar okeāna piekrasti pa State Route 1, ballītes Holivudā un pastaigas pa O.C., piedzīvojot skatus, ko visi varēja novērot seriālā The O.C.
 4. Ar ko atšķiras pagājusī vasara ASV no iepriekšējām vasarām?

  Atbildot vienā teikumā – tā bija labākā vasara no visām. 
 5. Kā dalība programmā mainīja Tavu dzīvi?
  Ieguvu ticību pašas spēkiem, auga arī pašpārliecinātības līmenis. Šāds piedzīvojums un avantūra ļauj noticēt, ka Tavos spēkos ir izdarīt visu. Tu esi svešā zemē, kura krasi atšķiras no mums visiem pierastās Eiropas kultūras, un Tev ir jāiemācās ar to sadzīvot un pielāgoties. Varu droši apgalvot, ka mana dzīve mainījās tikai uz to labāko pusi, ko novērtēja arī pēc atgriešanās Latvijā palikusī ģimene, draugi un paziņas.
 6. Kāpēc Tu ieteiktu citiem saviem vienaudžiem piedalīties šajā programmā?
  Izmanto iespēju, ko Tev sniedz dzīve.  Man ne mirkli nenācās nožēlot, ka esmu piekritusi piedalīties programmā. Tas devums, ko gūsti esot ASV, ir neizvērtējams – atmiņas, emocijas, draugi, pieredze utt. Piedalies programmā un 100% Tu izcelsi lielo laimestu jeb Tu būsi piedzīvojis labāko vasaru!