Vecums: 23
Studē: LU, Komunikācijas zinātni
Izvēlētais galamērķis: Havaju salas, Oahu 

 1. Kāpēc izlēmi piedalīties Work & Travel USA programmā?
  Esmu no tiem cilvēkiem, kas tā vai citādi visu dara ar apdomu, proti, nemīlu riskēt pirms neesmu apsvērusi ieguvumu un zaudējumu apmērus, kas varētu rasties tā rezultātā. Work&Travel programmas prezentāciju noklausījos jau vairāk kā gadu pirms aizbraucu programmā, taču lēmums par to, ka to darīšu bija skaidrs tajā pašā vakarā, kad pāris jaunieši stāstīja par savu pieredzi dzīvojot, strādājot un baudot ASV. Un jāteic, ka šis dzīves izaicinājums un risks ir nesis tikai ieguvumus visādā ziņā.
 2. Kas bija galvenie šķēršļi, ko vajadzēja pārvarēt, lai nokļūtu ASV, un kā Tu tos pārvarēji? Atskatoties man nekas vairs nešķiet no tā liels šķērslis, jo tas jau ir pārvarēts. Nosaucot trīs galvenās grūtības piepildīt sapni par vasaras pavadīšanu otrā pasaules malā, izcelšu finanses, studiju semestra paātrināta nokārtošana un sevis pārvarēšana. Finanses šī sapņa piepildīšanai ir vitāli nepieciešamas, tomēr, lai arī sākumā minimāli vajadzīgā summa šķiet milzīga, tad no savas pieredzes varu apgalvot, ka savs mērķis par sapņa piepildīšanu vienmēr jātur sev gandrīz virs galvas, jātiecas uz to, un ar labu domu spēku visi ceļi dzīvē pavērsies. Gandrīz visu nepieciešamo summu sakrāju pati, strādājot un atliekot latu pie lata. Lai arī man ir brīnišķīgi pasniedzēji universitātē, kuri daudz nāca pretī, sakarā ar to, ka studiju semestri nepieciešams noslēgt ātrāk kā citiem kursabiedriem, tomēr arī šis izvērtās par zināmām grūtībām un sava veida izaicinājumu. Jo studējot, strādājot pilnas slodzes darbu, nodot visus semestra noslēguma darbus nebija viegls uzdevums, tomēr viss ir paveicams, un drīz vien pēc šī skrējiena pārvarēšanas attapos Honolulu.
 3. Par ko Tu strādāji un, ko šī pieredze Tev deva?
  Kopā strādāju trīs darbos. Pirmā darbavieta bija meksikāņu restorāns, kurā strādāju par viesu sagaidītāju (hostess), kas savā ziņā man deva lielisku iespēju nobaudīt gardos meksikāņu ēdienus. Kādu neilgu laiku, izmēģināju arī iespēju dalīt cilvēkiem skrejlapiņas pašā Vaikiki sirdī netālu no pludmales. Šis darbs savā ziņā ļāva pārbaudīt savas spējas un prasmes piedāvāt cilvēkiem pakalpojumu, kurā ir liela konkurence, proti, piedāvāju visiem nepieciešamo nokļūšanu uz lidostu un atpakaļ par “it kā” lētāko cenu. Vasaras vidū nejauši atradu darbu smalkā augstas klases restorānā, kur arī strādāju kā viesu sagaidītāja. Jāteic, ka abos restornānos darbs bija visai atšķirīgs kā pienākumu, tā arī atbildības ziņā. Lai arī StudentTour programmas ietvaros drīkst strādāt vien apkalpjošajā sfērā un darbi nav prestiži, tomēr strādājot Havaju salās ieguvu neatsveramu pieredzi par darba kultūru ASV un pārliecību par sevi un savām spējām komunicēt un pārliecināt visdažādāko nacionalitāšu pārstāvjus.
 4. Kas bija Tavs spilgtākais vasaras notikums?
  Visa pavadītā vasara bija apbrīnojami spilgts dzīves notikums – īsts piedzīvojums, kādu novēlu izbaudīt ikvienam kaut reizi. Īpaši sajust lepnumu par to, ka esi paveicis kaut ko, kas vēl tik nesen šķita pavisam neiedomājami piepildāms – atrasties otrā pasaules malā, Klusā okeāna vidū starp palmām un sēdēt zem plašās zvaigžņotās debess, aptverot, ka esi to paveicis pats saviem spēkiem. Ar pozitīvu domāšanu un nedaudz gribasspēka, dzīvē tiešām viss ir iespējams!
 5. Ar ko atšķiras pagājusī vasara ASV no iepriekšējām vasarām?
  Ar lieliskiem laikapstākļiem 3 mēnešu garumā. Man kā vasaras cilvēkam tas šķita kā neiedomājams sapnis, salīdzinot ar tām pāris īstajām Latvijas vasaras dienām. Tāpat katra diena bija kā straujš vilnis, kas atnesa arvien ko jaunu un nepieredzētu. Ieguvu, redzēju, paveicu tik daudz, cik visās vasarās kopā ņemot. Un varbūt pat vairāk.
 6. Kā dalība programmā mainīja Tavu dzīvi?
  Iepazinu sevi, pārliecinājos uz ko esmu spējīga, kad esmu nokļuvusi ārpus savas komforta zonas – dzīvesvietas atrašana pāris dienās, intensīva darba meklēšana un kopumā iedzīvošanās svešā vietā uz trīs mēnešiem. Tas viss mainīja nevis dzīvi, bet mani pašu un ir pavēris jaunu skatījumu uz dzīvi un pasauli kopumā.
 7. 
Kāpēc Tu ieteiktu citiem saviem vienaudžiem piedalīties šajā programmā?
  Izaicinājums pašam sev – iespaidi, sapņu cienīgas ainavas, piedzīvojumi, pasaules neaptveramie plašumi pie Tavām kājām, draugi un gandarījums – tas viss un vēl vairāk, ja spēj būt drosmīgs un ļauties nezināmajam! Lai arī sākums nebija viegls, tomēr es nenožēloju nevienu mirkli šī dzīves ceļojuma, kas paliks atmiņā vēl ilgi un vienmēr izraisīs smaidu to atceroties.