1. REĢISTRĒŠANĀS 

Ja esi izlēmis piedalīties Work&Travel programā, aizpildi pieteikuma formu mūsu mājas lapā. Pievērs uzmanību tam, vai esi pareizi norādījis nepieciešamos datus. Tavi sniegtie dati tiks izmantoti oficiālos dokumentos, tāpēc ir ļoti svarīgi, atbildot uz jautājumiem, nekļūdīties. Jautājumā par galamērķi vari sniegt aptuvenu atbildi, jo vasarai tuvojoties, to mēs vēl varēsim precizēt.

2. INTERVIJA AR STUDENTTOUR PĀRSTĀVI

Intervija ir nepieciešamas, lai pārliecinātos, ka Tava angļu valodas zināšanas ir atbilstošas Work & Travel programmas prasībām, kā arī, ka uz ASV vēlies dodies pareizu nodomu vadīts. Intervijas laikā  Tev būs iespēja brīvi uzdot visus ar programmu interesējošos jautājumus. Pēc intervijas Tev būs dots laiks, lai pieņemtu lēmumu par to, vai vēlies piedalīties programmā.

3. REĢISTRĀCIJAS MAKSA

Ja būsi izlēmis piedalīties programmā, Tev tiks nosūtīts rēķins par reģistrācijas maksu. Pēc tā apmaksas mēs Tev nosūtīsim dokumentus, ko nepieciešams aizpildīt, lai pieteiktos DS-2019 darba atļaujai. Aizpildi dokumentus uzmanīgi, lai nepieļautu neuzmanības kļūdas. Kad dokumenti ir aizpildīti, Tev tie būs jānogādā uz StudentTour ofisu.

4. PROGRAMMAS MAKSA

Jāveic programmas maksas apmaksa. Pēc kuras StudentTour uzsāks dokumentu kārtošanu, lai iegūtu tavu DS-2019 darba atļauju.

5. PĀRRUNAS ASV VĒSTNIECĪBĀ

Parasti pārrunas vēstniecībā notiek aprīlī vai maijā. Pirms došanos uz vēstniecību, Tev būs jādodas uz banku un jāveic maksājums par vīzu. Par maksājuma summu un kārtību iespējams uzzināt vairāk, apmeklējot ASV vēstniecības mājas lapu.

6. BIĻEŠU REZERVĒŠANA

Jo ātrāk aviobiļeti iegādāsies, jo lētāk tā Tev izmaksās, kaut gan nereti ir iespējams noķert arī izdevīgus pēdējā brīža piedāvājumus.

7. DOŠANĀS CEĻĀ

Tu saņemsi savu pasi ar J-1 vīzu un aploksni, kurā būs DS-2019 darba atļauja. StudentTour un vīzas sponsors Tev sniegs informatīvu atbalstu visas vasaras garumā.

Tev tiks nosūtīta arī papildus informācija, kā rīkoties attiecīgajā dokumentu kārtošanas posmā. Ja Tev joprojām ir neskaidrības kādā jautājumā, raksti mums uz e-pastu un mēs Tev atbildēsim.