PREMIUM PROGRAMMA INDEPENDENT PROGRAMMA

“Premium Placed” programma piemērota tiem studentiem, kuri nav līdz šim piedalījušies līdzīgā programmā vai arī tiem, kuriem nav  stingras pārliecības, ka darbu ASV varētu atrast paša spēkiem.

Darbs

“Premium” programma piedāvā iespēju studentiem izvēlēties darba vietu no piedāvājuma, ko StudentTour rīcībā nodevuši tā sadarbības partneri. Šis programmas veids ir pievilcīgs studentu vidū, jo darbs tiek nodrošināts jau uzreiz. Uz šo programmu vēlams pieteikties pēc iespējas ātrāk, jo piedāvāto darbavietu klāsts ir ierobežots. Piedāvājumi tiks izsūtīti katram dalībniekam individuāli. Ja tomēr sarakstā sev interesējošu darba vietu neatradīsi, tad pastāv iespēja pāriet uz “Independent” programmu.

Dzīvesvietawork & travel USA

“Premium Placed” programmas ietvaros darba devējs dažkārt nodrošina arī dzīvesvietu. Par to saņemsi informāciju darba aprakstā. Ja darba piedāvājumā dzīvesvieta nav iekļauta, vēlams sazināties ar darba devēju vai vīzas sponsoru, kas sniegs konkrētāku informāciju. Vīzas sponsors noslēdz līgumu ar darba devēju, līdz ar to bez pamatota iemesla no darba vietas pirms programmas beigām aiziet nedrīkst. Taču studentiem ir iespēja atrast papildus darbu. Darba piedāvājumu sarakstā varēsi atrast informāciju par algām, vietām, darba stundām un citiem nosacījumiem.