Hawaii New York Florida Las Vegas San Diego San Francisco Southern California

Slengā Dienvidkaliforniju sauc par SoCal. Šis rajons ietver sevī platību 70 jūdžu garumā no Losandželosas līdz pat Meksikas robežai un tādus apgabalus, kā tieši Losandželosa, Orange County, San Diego, San Bernardino, Riverside, Ventura un Imperial. Parasti cilvēki SoCal saista ar pludmales dzīvi un tas ir arī viens no iemesliem, kāpēc tieši šeit pulcējas tik daudzi J1 studenti.

Otrs nosaukums, ko daudzi noteikti ir dzirdējusi, ir OC. Tas nozīmē Orange County, kas atrodas uz dienvidiem no Losandželosas un stiepjas gar piekrasti līdz San Diego. Orange County ir slavena tūrisma meka, jo šeit ir izvietoti tādi atpūtas objekti, kā Disneyland un Knott Berry Farm, kā arī bieži sastopamas ir smilšu pludmales un jahtu ostas. Šeit arī ir daudz golfam, tenisam, pārgājieniem, riteņbraukšanai, skrituļslidošanai un citu sporta veidu piekopšanai piemērotas vietas.

Ko darīt: Noteikti izmēģini sērfingu. Parasti boardwalk´ā (dēļu celiņš pludmalē, kuram abās pusēs viens otram blakus atrodas dažādi veikaliņi) var atrast kādu sērfinga aprīkojuma nomas punktu, kurā  šo aprīkojumu iespējams arī nopirkt. Bet sargies no profesionāļiem, tie var sadusmoties ne pa jokam, ja Tu sāksi maisīties viņiem pa ceļam!

Huntington Beach:

Huntington Beach ir pazīstama kā Sērfinga pilsēta, jo tieši šeit meklējami sērfinga aizsākumi. Šeit atrodamas pasaules lielākās smilšu pludmales, kur notiek kā sērfinga tā arī, piemēram, pludmales basketbola sacensības. Vasaras sezonā šajā pludmalē vienlaikus var atrasties pat vairāk kā pusmiljons cilvēki.

Vairāk informāciju par Huntington beach varēsi atrast šeit:
www.ci.huntington-beach.ca.us, surfcityusa.com, www.huntingtonbeach.com
Ko apmeklēt: Ja būsi Huntingtion beach tuvumā augustā, tad iesakām noteikti apmeklēt sporta sacencības X-Games.
Kur paēst: Laba un lēta vieta Sērfinga pilsētā ir Chronic Tacos, kas piedāvā ļoti garšīgus tako, burrito un citus Meksikas ēdienus. Milzīgs burrito izmaksās tikai $5.50.

2. SANTA BARBARA
Santa Barbara atrodas 85 jūdzes no Losandželosas rietumos. Šeit tūristi apgrozās cauru gadu. Šis rajons ir slavens ar savu silto klimatu, pludmalēm un daudzām ēdināšanas un iepirkšanās vietām.

Vairāk informāciju par  Santa Barbaru varēsi atrast šeit:

Ko darīt: Santa Barbaras vispopulārākā pludmale, ar savām balti žilbinošām smiltīm, kas ieskautas ar pastkartītes cienīgām palmām un kalniem, ir East Beach.  Nedaudz mazāk cilveķi parasti uzturas Leadbetter Beach´ā, vai nedaudz tālāk, Arroyo Burro (pazīstams arī kā Hendry’s Beach), kur atrodas nūdistu pludmale.

Pārvietošanās pa Santa Barbaru: – Šeit atradīsi vairāk informācijas par pārvietošanos Santa Barbarā trafficsolutions.info
Kur paēst: Noteikti jāizmēģina La Super Rica Taquerias! New York Times to ir nosaucis „Par labāko meksikāņu restorānu visā valstī”. Ēdienu cenas $5-$15.
Kur pārnakšņot: Haley Cottages – laba un lēta vieta pārnakšņošanai, tikai divu kvartālu attālumā no centra. Santa Barbara Tourist Hostel – lēts hostelis 2 kvartālu attālumā no piekrastes un vienu no galvenās ielas.

3. SANTA MONICA
Santamonika ir piekrastes pilsēta, ko aptver Losandželosa. Tajā ir daudz hoteļu, restorānu un izklaides vietu, kur iespējams strādāt vai izklaidēties pašam. Santamonikā uzturas ļoti dažāda sabiedrība, sākot ar ļoti bagātiem un beidzot ar profesionāliem sērfotajiem un jauniem J1 studentiem.

Ko darīt: Pludmale ir dzīve! Pavadi savu vasaru brīnumskaistā pludmalē. Iznomā kabrioletu un ceļo pa slaveno Road 1, kas stiepjas vairāku simtu jūdžu piekrastes garumā.

Tev noteikti vajadzētu arī apciemot Montana Avenue, kur atrodas daudz dārgu zīmolu veikalu un restorānu. Tā ir tieši Losandželosas turīgo iecienīta vieta un viņus bieži var redzēt iepērkoties vai, piemēram, dodoties uz jogas treniņu.
Lielākā daļa tūristu, nākdami no Santamonikas,  dodas uz Third Street Promenade. Tas tāpēc, ka tur uz katra stūra ir iespējams ieraudzīt pa kādam ielas mūziķim, tur atrodas daudz restorānu, kinoteātru, apģērbu un grāmatu veikalu un bāru.

Kur paēst: Fathers Office ir mazs un ļoti populārs pub´s, kur var pasūtīt labākos burgerus visā Santamonikā. Tikai rēķinies, ka par galdiņu Tev būs jācīnās, bet šis burgers noteikti būs tā vērts.