Hawaii New York Florida Las Vegas San Diego San Francisco Southern California

Šeit ir tādi slaveni apskates objekti, kā Golden Gate tilts, Transamerikas piramīdas debesskrāpis, Coit Tower, Chinatown un pazīstamais Alkatrazas cietums, kas celts uz salas pilsētas līča vidū. Sanfrancisko vēsturiskais centrs ir pilsētas ziemeļaustrumu daļā, kas no dienvidiem robežojas ar Market street.

Interesantākie rajoni San Francisko ir, piemēram, Mission street, kurā dzīvo daudz imigranti no Meksikas un citiem Vidus Amerikas reģioniem. Haight-Ashbury rajonu raksturo hipiju dzīves stils, bet Castro district tautā dēvēts par geju rajonu. Vēl ir Russian District (krievu rajons), kuru nereti apciemo tieši latviešu studenti, jo tikai tur iespējams iegādāties Laimas saldumus, Kārums sieriņus, latviešu maizi un pat alu.

Klimats: Sanfrancisko pilsētu daudz ietekmē vēsās Klusā Okeāna vēja plūsmas, kas padara šo dienvidu rajona temperatūru manāmi zemāku. Vidējā diennakts temperatūra vasarā ir 21 °C.
Laika josla: Sanfrancisko laiks atpaliek no Latvijas laika 10 stundas.
Pārvietošanās: Pilsētā var pārvietoties ar vilcienu vai metro. Ar vilcienu var nokļūt piepilsētās, piemēram, Bērklijā vai Oklandē. Iespējams pārvietoties arī ar trolejbusiem un autobusiem. Vēl Sanfrancisko ir populāri vecie retro tramvaji.
Dzīvošanai labi rajoni:
Vislabākais dzīvošanas rajons ir North Beach Haight – Ashbury Noble Hill, bet arī vien no dārgākajiem. Kā jauniešiem ļoti piemērotas vietas dzīvošanai jāmin tieši piepilsētas – Oklande un Bērklija, jo tur mitinās ļoti daudz vietējie studenti.
Kur meklēt darbu: Pier39, pie Sanfrancisko līča ir īsts tūrisma magnēts, jo tur atrodas daudz suvenīru veikaliņi, restorāni un akvārijs. Šī vieta ir populāra starp J1 darba meklētājiem, tāpēc mēs iesakām arī Tev tieši šeit uzsākt darba meklēšanu.
Ieteicamie apskates objekti:
Alkatraza: 
Alkatrazas sala atrodas Sanfrancisko līča vidū un noteikti būtu jāapmeklē visiem šīs pilsētas viesiem. Šis ir viens no pasaulē visslavenākajiem cietumiem, kur savā laikā ieslodzīja visbīstamākos noziedzniekus.

Chinatown: Sanfrancisko atrodas ASV lielākā Chinatown.

Golden Gate Bridge: Viens no pasaules slavenākajiem tiltiem, kas redzēts ne vienā vien filmā.
Fisherman’s Wharf: Zvejnieku osta. Tur vienmēr ir daudz tūristu, vienmēr daudz dažādu izklaides pasākumi, kā arī šeit var iegādāties interesantus suvenīrus.
Sanfrancisko pasākumi un svētki:
Sunset Concert Series – Katru piektdienu notiekošs muzikālais koncerts.
Fourth of July(Neatkarības svētki) PIER 39-s – 4. jūlijā,  uzstājas vietējie vieglās mūzikas kolektīvi un arī lielās grupas, noslēgumā grezns salūts!
Viva Las Americas – Šie ir lieli Dienvidamerikas kultūras svētki.