Hawaii New York Florida Las Vegas San Diego San Francisco Southern California

Klimats: San Diego ir vērts apmeklēt jebkurā gadalaikā, jo šeit vienmēr būs aptuveni 24°C karsts.

Laika josla: Latvijas laika atšķirība ar San Diego +10 stundas.
Pārvietošanās: Pārsvarā ar autobusu, divriteni vai ar kājām.

Šeit: www.sdcommute.com varēsi atrast autobusu, trolejbusu un vilcienu laika grafikus.

Vairāk vispārējas informācijas par San Diego vari atrast šeit:

Dzīvošana: Ja par savu galamērķi esi izvelējies San Diego, tad tas acīm redzot ir tāpēc, ka vēlies dzīvot tā saucamo SoCal pludmales dzīvi. San Diego ir ļoti piemērots šādam dzīves veidam. Vairums J1 studentu par apmešanās vietu izvēlas tieši piekrastes pilsētas, kā piemēram, Ocean Beach, Mission Beach un Pacific Beach. Zemāk esošajās mājas lapās var atrast informāciju par apmešanās iespējām: sandiego.craigslist.orgwww.sdreader.com

Pacific Beach: Šī ir viena no daudzajām San Diego piepilsētām, kas atrodas uz brīnišķīgi skaistās krasta līnijas. Pacific Beach´ā var atrast daudz bārus, kafejnīcas, restorānus, sērfinga veikalus un velosipēdu, skrituļslidu nomas punktus. Vairums Pacific Beach iedzīvotāji ir vecumā no 20 līdz 30 gadiem, pateicoties tam šī pilsēta ir ar ļoti raibu naktsdzīvi. Šeit vislabākais pārvietošanās līdzeklis ir Beach Cruiser, tas Tev būtu noteikti jāiegādājas/jāizīrē uzreiz pēc ierašanās.

Kur strādāt: San Diego ir vieta, kur strādāt vēlas visi ASV un starptautiskie studenti, tāpēc konkurence šeit it nedaudz lielāka. Ja Tev rodas grūtības ar darbavietu atrašanu, tad atceries, ka Sea World ļoti bieži pieņem darbiniekus.

Kurp doties, ko darīt:
Viens no galvenajiem San Diego apmeklēšanas iemesliem ir 70 kilometrus garā brīnumskaistā Klusā Okeāna piekrastes līnija. Vēl šeit atrodas San Diego slavenais Sea World, brīnišķīgais San Diego zooloģiskais dārzs un mežonīgais dzīvnieku parks. Ja nu gaījumā vairāk velk uz aktīvu atpūtu, tad ir iespējams doties okeānā makšķerēt, snurkelēt, novērot vaļus vai piedalīties kalnu riteņbraukšanā.

Tijuana, Meksika:
No San Diego ļoti ērti var doties izbraucienā uz Meksiku. Tuvākā Meksikas pilsēta Tijuana atrodas tikai desmit jūdžu attālumā un ir slavena ar savu kaulēšanos pilsētas veikaliņos un mežonīgo naktsdzīvi. No San Diego līdz Meksikas robežai var braukt ar trolejbusu. Mēģini izvairies no aizdomīgiem transporta pakalpojumu sniedzošajiem šoferiem, jo ceļotājus bieži mēdz apmānīt.

San Diego vasaras sezonas festivāli:

JŪNIJS – Ocean Beach Street Fair and Chilli Cook-Off – Populāri divu dienu ielas svētki.
JŪLIJS – The US Open Sandcastle Competition. Šīs ir vienas no lielākajām smilšu piļu būvēšanas sacensībām pasaulē.
AUGUSTS – City Fest street fair.
SEPTEMBRIS – The San Diego Street Scene festival.

Kur paēst:
Lēti un labi vienmēr būs iespējams paēst meksikāņu restorānos. Bet ja Tev negaršo piparoti ēdieni, noteikti vari izmēģināt šādas vietas:
Terrific Pacific Brewery & Grill: Ideāla vieta mierīgai vakara pavadīšanai lieliskā restorānā. Mēģini atrast galdiņu pie loga, šādi būs iespējams baudīt skaistu okeāna skatu. Ieteicami ir zivju un gaļas ēdieni.

San Diego Chicken Pie Shops: Ja nu gadījumā atradīsies Hillcrestā, noteikti apciemo šo vietu, kurā tiek pasniegti gardākie pīrādziņi pilsētā.
Filippi’s Pizza Grotto: Picēriju ar vēl augtāku kvalitāti un cenām būs grūti atrast. Papildus labājām picām šeit var nobaudīt arī gardus spageti ēdienus.
Café Lulu: Tā ir viena no San Diego veselīgākajām ēstuvītēm.
Casa de Bandini: Tā kā Meksikas robeža šeit ir tik tuvu, nav nekāds brīnums, ka San Diego ir pārpilna ar kaimiņvalsts ēdienus piedāvājošiem restorāniem, un Casa de Bandini ir viens no vislabākajiem.
Kono’s: Nekas nevar būt labāks par ēšanu brīvā dabā krastmalā. Šeit ir lieliskas brokastis un garšīgi hamburgeri.