Hawaii New York Florida Las Vegas San Diego San Francisco Southern California

Ik gadu tūkstošiem studentu, Work & Travel programmas ietvaros, dodas uz dažādiem galamērķiem ASV, sākot no BMX un sērfotāju iecīnītās San Diego un beidzot ar sarunvalodā tā dēvēto Lielo Ābolu vai pilsētu, kas vienmēr ir nomodā – Ņujorku. 

Screen Shot 2015-12-11 at 19.21.57Lai gan vairumam latviešu studentu šīs vietas šķiet tālas un neaizsniedzamas, jau simtiem piedzīvojumu kāri studenti ir pieradījuši pretējo. Ja ko ļoti vēlies, tad to ir iespējams piepildīt!

Katrai vietai ir savi plusi un mīnusi. Sava galamērķa izvēlei jāpieiet radoši. Ja izvēlētā vieta kaut kādā mērā tomēr neuzrunā, vienmēr var ceļot tālāk, meklējot sev ko piemērotāku.

Izvēloties savu vasaras galamērķi, būtiski ņemt vērā arī darba atrašanas iespējas. Vislabāk izvēlēties vietas, kas ir pieprasītas tūristu un atpūtnieku vidū, jo sezonas karstumā darba devējiem vienmēr būs vajadzīgi palīgi, tāpēc darbu tur atrast būs salīdzinoši vieglāk, nekā vietās, kur neapgrozās tik daudz cilvēki. Kopumā darba atrašana ASV vasarā ir daudz vienkāršāka, nekā tas ir ziemā, jo ASV iedzīvotāji galvenokārt atpūšas laika posmā no maija līdz augusta beigām.

Tomēr galamērķa izvēlē pats svarīgākais faktors tomēr ir Tevis paša intereses. Ballīšu mīļotājiem vispiemērotākā būs Maiami vai Losandželosa. Tiem, kuri mīl dzīvi lielpilsētā un, kuriem vienmēr patīk atrasties notikumu epicentrā, piemērota būs Ņujorka, bet dabas draugus un sērfinga cienītājus noteikti vairāk uzrunās vasara Havaju salās.

Izvēle ir Tavās rokās!

Hawaii New York Florida Las Vegas San Diego San Francisco Southern California