Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kas ir tas, ko Tu PATIEŠĀM vēlētos piedzīvot? Vai spēj sevi iztēloties sērfojot Havaju salās, vērojot saulrietu Lielajā Kanjonā, pastaigājoties pa filmās tik bieži redzētajām Losandželosas vai Ņujorkas ielām, vai dejojot trakā ballītē Lasvegasā? Ja Tava atbilde ir „Jā”, tad studentu Work&Travel programma ir tieši priekš Tevis!

Work&Travel programma piedāvā pilna laika klātienes studentiem iespēju dzīvot un strādāt ASV. Programmas dalībnieks pats var izvēlēties galamērķi, kur visvairāk vēlētos pavadīt savu vasaru, sākot no Floridas līdz pat Havaju salām. Work&Travel programmas dalībniekiem tiek piešķirta J1 vīza, ar kuru iespējams ASV strādāt no maija līdz pat septembrim.

Work & Travel programmu iecienījuši studenti no visas pasaules

Programmas ietvaros, katru gadu vairāk nekā 100’000 studenti no visas pasaules, strādājot, atpūšoties un ceļojot, ASV pavada piedzīvojumiem bagātu vasaru. Nereti šie studenti programmā piedalās pat divas vai trīs vasaras pēc kārtas, jo sapratuši, ka tas ir vislabākais veids kā iepazīt ne tikai svešu valsti un kultūru, bet gan arī sevi pašu.

Darbs ASV paver plašas iespējas nākotnē

Strādāšana ASV ļaus ne tikai apmaksāt dzīvošanas izdevumus un brīvā laika izklaides, bet arī atpelnīt programmā investētos līdzekļus un ceļa izdevumus. Tā ir iespēja pārbaudīt savas spējas, iemācīties pastāvēt par sevi un izdarīt ko patiešām atmiņā paliekošu. Starptautiska darba pieredze būs arī vērtīgs ieraksts CV un potenciālajam darba devējam apliecinās, ka ne vien brīvi komunicē angļu valodā, bet arī esi erudīts un spēj bez grūtībām adaptēties svešā vidē.

Iespēja strādāt, par ko sirds kāro

Work & Travel programmas ietvaros studenti galvenokārt strādā apkalpojošajā sfērā par oficiantiem, bārmeņiem un pārdevējiem, bet tiem, kuriem ir specifiskas prasmes un zināšanas, pastāv arī reāla iespēja atrast darbu, kas atbilstošs viņu izglītībai vai interesēm. Tā, piemēram, vairāki studenti, kuri Baltijā aizrāvušies ar kaitbordu, Havaju salās strādāja par kaitborda instruktoriem, bet meitene, kura studē video montāžu, kādā Sanfrancisko uzņēmumā piestrādāja, montējot dažādas īsfilmas un reklāmas. Par programmas dalībnieku pieredzi un iespaidiem plašāk var uzzināt mūsu mājas lapas sadaļās vai mūsu facebook lapā.

Neatliec reģistrēšanos programmai uz pēdējo brīdi!

Ja iepriekš izlasītais Tevi ir uzrunājis un vēlies būt to laimīgo studentu vidū, kuri vasarā dosies uz ASV, iepazīsties ar mūsu mājas lapā pieejamo informāciju, reģistrējies un pavisam drīz jau ļausies neaizmirstamu piedzīvojumu virpulim, jeb krāsainākajai vasarai, kādu Tev jebkad nācies piedzīvot!